Головне меню

11 грудня 2018 р. у Виноградівській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету.

            РІШЕННЯ,  прийняті виконавчим комітетом 11 грудня 2018р.

            ФОТОзасідання виконкому

Виноградівський міський голова Степан Бочкай підписав розпорядження про скликання 25-ої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 20 грудня  2018 р. о 10-ій год. за к. ч. у залі засідань районної ради.

       Розпорядження 

Виноградівська міська рада

Сьогодні, 10 грудня 2018 р.,  на центральній площі Виноградова встановлено новорічну  ялинку.      

         Розкішна красуня висотою 14 метрів прибула до нас із с. Чорний Потік.

         Для доставки та встановлення ялинки залучені механізми та працівники ПрАТ «ПМК-78»,  ВУЖКГ, ТОВ «Флора», ПП Гунцелізер Г. А. «Транспортні послуги», Виноградівського відділення поліції, а також приватний підприємець Степан Легеза зі своїми помічниками.

         Завтра розпочнеться оформлення та прикрашання.

         Відкриття головної ялинки міста та урочисте запалення вогнів у рамках свята «Зустріч Святого Миколая» відбудеться у вівторок, 18 грудня  2018 р.,  орієнтовно о 16.00  год. за к. ч. 

Виноградівська міська  рада

ФОТО

Шановні депутати,

працівники органів  місцевого самоврядування!

            Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!

            Вагомим внеском у розвиток нашого міста, краю і держави є ваша сумлінна праця при виконанні депутатських повноважень та службових обов’язків.

            Саме на вас покладені права представляти та захищати законні інтереси виборців на своїх виборчих округах, працювати на благо територіальної громади, вболівати за проблеми і дбати про розквіт та зростання  рідного міста.

            З нагоди свята висловлюю вдячність всім працівникам органів місцевого самоврядування та депутатському корпусу за згуртовану роботу, високий професіоналізм, відповідальність у здійсненні функціональних обов’язків,  депутатських повноважень  та тісний контакт з виборцями.

            Хай спільна справа задля добробуту людей і надалі буде конструктивною, продуктивною та ефективною на благо розвитку нашого рідного міста і громади!

            З нагоди Дня місцевого самоврядування бажаю Вам та Вашим сім’ям  миру,  здоров’я, щастя, достатку та нових здобутків у роботі!

Виноградівський міський голова Степан Бочкай

 

 

27 листопада 2018 р. у Виноградівській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету.

            РІШЕННЯ,  прийняті виконавчим комітетом 27 листопада 2018 р.

            ФОТО засідання виконкому

З 1 січня 2019 року Виноградівське ВУЖКГ вводить новий тариф на послуги з збирання та утилізації побутових  відходів.

         Наміри перегляду тарифів з детальною таблицею щодо пропонованої ціни були оприлюднені в районній газеті «Новини Виноградівщини» та на офіційному сайті  Виноградівського ВУЖКГ. Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб протягом 14 календарних днів з дня опублікування не поступили.

         Таким чином,  питання щодо перегляду тарифів 27 листопада 2018 р. було винесене на засідання виконавчого комітету.

         Виконком не підтримав пропоновану ВУЖКГ ціну на послуги з збирання та утилізації побутових  відходів. Згідно рішення №178 міськвиконком затвердив зменшений від  запропонованого ВУЖКГ тариф на дану послугу.

         З цифровими даними можна ознайомитись в нижче наведеній таблиці.

Читати далі

Скорботні заходи з нагоди 75-х роковин  Голодомору 1932-1933 років  пройшли  у Виноградові.

          На вшанування пам'яті жертв Голодомору  зібрались представники міської та районної влади, трудових колективів установ і підприємств, громадських організацій та шкільна молодь.

         Присутні долучились до Всеукраїнської хвилини мовчання та панахиди за загиблими жертвами Голодоморів. Духовенство провело поминальне Богослужіння.

          На завершення мітингу-реквієму присутні створили cимволічний хрест із запалених лампадок.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Депутати Виноградівської міської ради на 24-ій позачерговій сесії міської ради сьомого скликання підняли питання щодо масштабної пожежі з викидом в атмосферу великої кількості продуктів згорання, яка сталася 20 листопада ц.р. в м. Виноградів на складах по вул. Партизанській, та направили відповідне звернення до Державної екологічної  інспекції в Закарпатській області.

Виноградівська міська рада

Звернення

20 листопада ц. р. відбулась 24-та позачергова сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 23 депутати із 26 обраних.

         До порядку денного, серед інших,  було внесене  питання щодо будівництва міського кладовища, місцерозташування якого передбачено новим генеральним планом.

         Дане питання актуальне для нашого міста в зв’язку з обмеженою площею захоронення на діючому і потребує негайного вирішення щодо облаштування нового кладовища для здійснення захоронень в  майбутньому.

         Тому депутатському корпусу була запропонована на затвердження міська Програма «Будівництво міського кладовища та підвідних інженерних мереж  по вул. Партизанській  в  м. Виноградів на 2018-2010 рр.».  

         Дана програма підтримана депутатами одноголосно.

Виноградівська  міська рада

ФОТО

Виноградівський міський голова Степан Бочкай підписав розпорядження про скликання 24-ої позачергової сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 20 листопада 2018 р. о 14-ій год. за к. ч. у залі засідань районної ради.

         Розпорядження 

Виноградівська міська рада