Головне меню

16 серпня 2018 р. з 10.00 до 11.30 год. к.ч. відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Головного  територіального управління юстиції у Закарпатській області, а також інформування жителів м. Виноградів з актуальних питань загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я  маю право!» та надання безоплатної правової допомоги за адресою: м. Виноградів, пл. Миру, 3, Виноградівське бюро правової допомоги.

Виноградівська міська рада глибоко сумує з приводу смерті колишнього депутата міської ради Альч Любові Михайлівни та висловлює щирі співчуття її родині.

 

П Р О Г Р А М А

заходів

до

Дня міста

Виноградів

 

 

25 серпня 2018 року – 27 серпня 2018 року

міський Будинок культури

з 10.00  – Конкурсна програма ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю ім. Андрія Гріги  «Кришталеві грона»

площа Миру

18.00 – Урочисте відкриття ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю ім. Андрія Гріги  «Кришталеві грона»

 

26 серпня 2018 року

площа Миру

19.00   Концерт-шоу за участю відомих виконавців сучасної пісні: Dan Balan,  Alekseev, Катерина Бужинська, Alyosha

(концерт проводиться за підтримки депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка)

 

28 серпня 2018 року

з 9.00  – Святкові літургії до храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці

 

парк Перені

18.00   Нагородження та Гала-концерт  переможців і гостей ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю ім. Андрія Гріги  «Кришталеві грона»

площа Миру

23.30   Святковий феєрверк

Виноградівська міська рада

 

 

 

 

Підготовка до ХХ ювілейного Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги підходить до завершення.

             У Виноградівській міській раді було проведено ряд засідань оргкомітету, на яких детально розглянуті всі заходи ювілейного конкурсу, узгоджено дату та час проведення фестивалю,  програму заходу, нагородну та інформаційну атрибутику, проведення майстер-класів та дозвіллєві моменти.  Запланована низка розважальних заходів та екскурсій для учасників та гостей фестивалю.

            На даному етапі подано більше 100 заявок та   передбачається приїзд до Виноградова  вокалістів і танцювальних колективів  з  майже всіх областей України, а також юних талантів з-за кордону: Білорусі, Румунії, Молдови, Польщі, Болгарії та Греції – яка вперше братиме участь у фестивалі.

Читати далі

Виконком Виноградівської міської ради висловлює щирі співчуття члену виконавчого комітету, головному архітектору Тегзе Маргариті Іванівні з приводу тяжкої втрати – смерті матері.

24  липня 2018 р. у Виноградівській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету.

            РІШЕННЯ,  прийняті виконавчим комітетом 24 липня 2018 р.

            ФОТО засідання виконкому

У м. Жешув (Польща) відбулась робоча зустріч партнерів Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Виноградів – Жешув – міста з гуманним відношенням до тварин».

             У зустрічі взяли участь директор та експерт КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської  міської ради Артур Шерегі та Віталія Вакарова, президент та менеджер Організації захисту тварин у м. Жешув Галина Дервіш та Катажина Покржива.

            На даній зустрічі відбулось обговорення та погодження грантової угоди та підтверджуючих документів проекту «Жешув – Виноградів – міста з гуманним відношенням до тварин» Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 з представниками партнерської організації – Організації захисту тварин та направлено пакет відповідних документів до Спільного Технічного Секретаріату Програми для його затвердження.

Читати далі

Зміни щодо Порядку паркування в центральній частині м. Виноградів затверджені рішенням міськвиконкому.

          Суть даних змін полягає в тому, що паркування здійснюватиметься паралельно осьовій лінії вздовж вулиці Миру та частково вулиці Шевченка.

Також частково (з 9.00 к.ч. до 18.00 к.ч.) вулицями Миру та Шевченка буде обмежено рух транспортних засобів,  довжина яких перевищує 6 метрів.

         З метою розвантаження транспортного потоку автобусів на вулиці Шевченка в районі будівлі колишнього кінотеатру «Промінь» рішенням двадцятої сесії сьомого скликання з питань землекористування №587 затверджено детальний  план території для будівництва приміського автовокзалу по вул. Борканюка, 12 у м. Виноградів (за будівлями відділення поліції).

Рішення МВК №88

Виноградівська міська рада

Шановні городяни!

         Прийміть щирі вітання з нагоди   Дня Конституції!  За роки незалежності Конституція України стала міцною основою українського державотворення і становлення демократії,  а Основний Закон – гарантом прав і свобод людини.

             Нехай це державне свято  додасть нам сили та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади міста. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, миру, щастя, достатку, впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави та рідного Виноградова.

         Виноградівський міський голова Степан Бочкай
 

Сьогодні, 27.06.2018 р., відбулась чергова 20-та сесія Виноградівської міської ради 7-го скликання, на якій були присутні 19 депутатів із 26 обраних. Протягом двох попередніх днів всі питання порядку денного були детально опрацьовані  на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

         Проголосував депутатський корпус за зміни до міського бюджету та до плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища на цей рік. Затвердили депутати ставки та пільги із сплати земельного податку, на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік та рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік.

         Крім інших питань порядку денного, депутати розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, виключили осіб зі списку присяжних Виноградівського районного суду за поданими заявами.

         На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай вручив грамоту депутату Виноградівської міської ради,  голові  постійної комісії з питань землекористування та раціонального використання природних ресурсів, члену депутатської фракції політичної партії «Відродження» у міській раді Олександру Товту за відмінну організаторську роботу,  активну особисту участь у будівництві та благоустрої території дитячого спортивного майданчика «Час іде» та з нагоди 40-річчя з дня народження.

Виноградівська міська рада

ФОТО