Головне меню

Відділ державної реєстрації Виноградівської міської ради

90300 Закарпатська область, м. Виноградів, пл. Миру, буд.5, каб. №114

Графік роботи: 8.00-17.00 к.ч., обідня перерва 12.00-13.00, державна реєстрація здійснюється та видаються документи з 8.00-15.00, крім суботи,  неділі та святкових днів.

Тел.:  2-62-11

Електронний адрес:  reestrrada@ukr.net

Офіційний сайт Виноградівської міської ради: http://rada.vynogradiv.com.ua


Відділ реєстрації місця проживання Виноградівської міської ради

90300 Закарпатська область, м.Виноградів, пл. Миру,5, каб. №104

Графік роботи: 8.00-17.00 к.ч., обідня перерва 12.00-13.00, державна реєстрація здійснюється та видаються довідки з 8.00-15.00, крім суботи,  неділі та святкових днів.

Тел.:  2-60-25

Електронний адрес: sektormp@ukr.net

Офіційний сайт Виноградівської міської ради: https://rada.vynogradiv.com.ua


 

Інформація

про механізми та процедури,

за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси

або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

     Демократична модель державного управління передбачає активну участь громадян у процесі прийняття рішень. Це вимагає наявності відповідних правових механізмів та процедур, які, з одного боку, дозволяють громадянам справляти вплив на процес прийняття рішень, а з іншого дають можливість швидко й ефективно ухвалювати ці рішення.

    Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» надає територіальним громадам право брати участь у процесі прийняття рішень та висловлювати позицію громадян. Це стає можливим завдяки запровадженню таких механізмів, як загальні збори громадян за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання, громадські обговорення.

     Крім того, члени територіальної громади міста завжди можуть захистити власні інтереси або вплинути на реалізацію повноважень органу місцевого самоврядування через звернення зі своїми усними або письмовими пропозиціями до відповідних підрозділів виконавчого комітету Виноградівської міської ради. Також будь-який член Виноградівської територіальної громади може безпосередньо поспілкуватися з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Виноградівської міської ради. Їхні контактні дані розміщені на офіційному сайті Виноградівської міської ради в рубриці Структура органів міської ради.

Архіви
Урядові сайти