Головне меню

        Традиційно напередодні свята Святого Миколая у Виноградові відбулось урочисте відкриття головної ялинки.  

Вперше у рамках проведення Новорічно-Різдвяних свят також було відкрито Резиденцію Святого Миколая  та  Різдвяний ярмарок.

 Привітав виноградівців перший заступник міського голови Василь Ціцей, який, зокрема, висловив подяку всім, хто доклав зусилля для створення у Виноградові новорічної атмосфери – приватному підприємцю Іштвану Легезі, його помічникам та однодумцям, працівникам ВУЖКГ, товариства «Флора», ПрАТ «ПМК-78», працівникам підприємця Габора Гунцелізера, спонсорам та меценатам.

          Вперше у Виноградові за ініціативи студії декору та флористики «Айворі» (Евеліна Пелешкей-Шперик і Крістіна Параска), яка підтримана депутатами міської ради, облаштована Резиденція Святого Миколая. Депутат Олександр Товт займався організаційними питаннями Різдвяної ярмарки, депутат Святослав Гал долучився до організації святкових заходів у нашому місті. Ведучими заходу було агентство свят «Щастя» (м. Мукачево), Алік Чорба (музичний супровід).

Дорогі виноградівці! Щиро бажаю, щоб у ці святкові дні здійснились всі Ваші мрії, а здоров’я, удача та достаток хай тільки примножуються.  Нехай Святий Миколай та різдвяна зоря запалять у ваших серцях вогонь віри та любові!, – побажав на завершення виноградівцям Василь Ціцей.

         Відтак засвітились  святкові вогні на головній ялинці  нашого міста, відкрила свої двері резиденція Святого Миколая та Різдвяний ярмарок.

         Виноградівська міська  рада

ФОТО